Gabinet stomatologiczny, prowadzony jest przez lek. stom. Radosława i Martę Rucińskich, którzy  proponują Państwu szeroki zakres nowoczesnych usług stomatologicznych.
Przestronnie urządzony, nowoczesny gabinet został wyposażony w wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny, umożliwiający prowadzenie bezbolesnego i precyzyjnego leczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
Aby umilić krótki czas oczekiwania na umówioną wizytę zapraszamy Państwa do wygodnej poczekalni, w której poczujecie się Państwo jak w domu.
Mając na celu Państwa komfort, oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną.

Systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje personel lekarski, gwarantuje wysoką jakość usług obejmujących wszystkie dziedziny stomatologii.

 

Zapraszamy więc dzieci, młodzież oraz dorosłych!

 

rucinscy
 

 

 
 
 

Radosław Ruciński

Lekarz Stomatolog

 

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz implantologii.

 

 

Marta Gara – Rucińska

Lekarz Stomatolog

 

Absolwentka wydziału lekarsko- stomatolgicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo- twarzowej uzyskała w Uniwersyteckim Szpitalu Kliniczny we Wrocławiu. Zajmuje się chirurgią jamy ustnej i implantologią.

 

 

Nasz zespół:

Beata Zielony
Lekarz Stomatolog

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uwielbia pracę z dziećmi. Pasjonuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją pod mikroskopem.

 

Justyna Janicka
Lekarz Dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pasjonatka nowoczesnych technik w stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz ekstrakcje zębów. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim

 

Anna Droździak
Dyplomowana higienistka stomatologiczna

 

Anna Anacko
Dyplomowana higienistka

 

 

Angelika Kłusek
Dyplomowana higienistka

 

Kamila Lach
Dyplomowana higienistka stomatologiczna