Gabinet stomatologiczny, prowadzony jest przez lek. stom. Radosława i Martę Rucińskich, którzy  proponują Państwu szeroki zakres nowoczesnych usług stomatologicznych.
Przestronnie urządzony, nowoczesny gabinet został wyposażony w wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny, umożliwiający prowadzenie bezbolesnego i precyzyjnego leczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
Aby umilić krótki czas oczekiwania na umówioną wizytę zapraszamy Państwa do wygodnej poczekalni, w której poczujecie się Państwo jak w domu.
Mając na celu Państwa komfort, oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną.

Systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje personel lekarski, gwarantuje wysoką jakość usług obejmujących wszystkie dziedziny stomatologii.

 

Zapraszamy więc dzieci, młodzież oraz dorosłych!

 

por2a
Radosław Ruciński

Lekarz Stomatolog
tel. +48/606 735 790

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Swoje kwalifikacje podnosi na licznych kursach wprowadzając najnowsze technologie do swojej praktyki, dzięki czemu świadczone usługi stoją na najwyższym poziomie.

por
Marta Gara – Rucińska

Lekarz Stomatolog
tel. +48/604 643 066

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wroclawiu.